To, Czego Nie Uczą W Szkole Ani Na Studiach…

Materiały, które pomogą Ci zbudować zaplecze finansowe na przyszłość, aby godnie żyć, nie martwić się o pieniądze, a jednocześnie dużo podróżować, mieć czas na rodzinę i być po prostu szczęśliwą osobą.

Tu zdobędziesz naszą wiedzę w pigułce.

97 Pomysłów na Biznes

Przygotowaliśmy dla Ciebie 97 pomysłów na biznes, które nadają się na początek i nie wymagają dużych inwestycji finansowych. 

Kilka z nich sami zrealizowaliśmy i opisujemy szczegóły w artykułach na blogu. Ten ebook pobrało już ponad 5000 naszych czytelników.

Bezpłatne

Kalendarz Przedsiębiorcy

Kalendarz Przedsiębiorcy to wynik 5-ciu lat testowania wszelkich metod Zarządzania Czasem. Jest przystosowany dla ludzi aktywnych i nastawionych na osiąganie celów. 

Każde pole jest specjalnie zaplanowane, tak aby faktycznie osiągać maksymalną efektywność i zachować harmonię pomiędzy pracą a domem.

Bezpłatne

Pierwsza Firma - Szkolenie Online

Pierwsza Firma All Inclusive – Kurs Online

Kurs KROK PO KROKU dla każdego nowego biznesu. Ten program to 12 modułów edukacyjnych i ponad 11,5 godzin nagrań w formie video. Jeśli zamierzasz założyć własną firmę, to ten kompleksowy kurs przeprowadzi Cię od A do Z przez najważniejsze aspekty zakładania działalności.

1499 zł

Jak Przetestować Pomysł Na Biznes - Kurs Online

Jak Przetestować Pomysł Na Biznes – Kurs Online

Chcesz prowadzić własną firmę, ale nie wiesz czy Twój pomysł będzie zarabiać? Ten Kurs Online pomoże Ci sprawdzić jak duże jest zapotrzebowanie na Twój produkt lub usługę oraz jaki potencjał drzemie w Twojej branży.

197 zł

Kurs Online: Zarządzanie Czasem – Master Class 

Pieniądze przychodzą i odchodzą, a czas tylko odchodzi. Wideo Kurs Online Zarządzanie Czasem – Master Class to fundament budowania własnego życia w zdrowiu i szczęściu, mając czas na to co kochasz. Tego powinni uczyć w szkole!

Czy uczyli Cię, jak efektywnie wykorzystywać czas i zarządzać sobą w czasie?

Kurs Wideo Zarządzanie Czasem – Master Class to praktyczna wiedza skuteczności osobistej, która będzie Ci służyć do końca życia. Zdobądź ją jak najwcześniej.

249 zł